Tuya ZigBee3.0 Mini Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Cez Hlasové Ovládanie

Nový produkt

Skladom

€9.41

Pridať do obľúbených

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné!

1.Smart Tuya ZigBee Radiátor Pohon Termostat:Nové mini dizajn s jednoduchým a prehľadným LCD displej na tele,radiátor termostat s LCD digitálny displej dvoch častí, AA batérie powered,čo je špeciálny ventil pomocou kooperatívne s vykurovania radiátorov.Umelo nastavenie vnútornej teploty, používa hlavne v podlahové vykurovanie systém na ovládanie otvárania a zatvárania potrubia.

2.A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je Povinný : A ZigBee bezdrôtový rozbočovač je potrebné, aby sa pripojí k ventilu mnoho ďalších ZigBee inteligentné výrobky a realizuje celý prepojenie vášho inteligentného domu zariadení.Jednoducho pridať svoje brány App,a potom pridať váš radiátor servomotora, aby vaša brána v Aplikácii.

3.Programovateľné Plán s Týždenné Programovanie Výber:Podporuje manuálne nastavenie 5+2,6+1 a 7 dní týždenný plán s 6 lehoty pre možnosť poskytnúť vám maximálne pohodlie pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobiť rozvrh pre váš dom, teplota.Prázdninový režim,automatický režim,boost režim dostupné.Vyberte pracovný deň a restday režim splniť svoj vlastný názor.

4.Hlas a Diaľkové Ovládanie pre Tuya ZigBee Wireless Gateway:Podporuje Aplikáciu diaľkové ovládanie prostredníctvom svojho inteligentného telefónu,spolu s hands-free hlasové ovládanie prostredníctvom Alexa a Google Asistent po úspešnom pripojení ventilu na Tuya /Smart Život Aplikácii na základe jedného Tuya ZigBee Wireless Gateway.

5.Otvorte Okno Detekcie:Pri izbovej teplote zrazu padajú do temp. prahová hodnota,ventil sa zatvorí za 15 minút.Po tom,keď je v miestnosti teplota. je stále nižšia ako teplota. Hranicu,to bude mať tento režim.Okrem toho,že je ľahko čitateľný digitálny displej s teplota v stupňoch Celzia.

Špecifikácie:

Výkon: 2*2 AA* 1,5 V alkalické batérie (Nie sú zahrnuté)

Maximálny prúd:90mA

Pracovné prostredie teplota:-10~60°C

Displej presnosť::0.5℃

Predvolený rozsah teploty nastavenie:5~35°C

Sonda senzor::NTC(10k)1%

Rozsah zobrazenie teploty::1~70°C

Závit veľkosť:M30*1.5

Izolačné podmienka: v Normálnom prostredí

Veľkosť(mm):53*89.5

Spustený program: Nastaviť na 1 týždeň ako cyklus

Maximálny trasy:4.5 mm

Package Zahrnuté:

1 * Radiátorový Termostat

1 * Taška na Príslušenstvo

1 * Užívateľská Príručka

Štítky: inteligentný termostat, prepínač tuya, smart home, ovládanie teploty, termostat, termostat wifi, miestny termostat, rtx 2080, digitálny termostat controler, dvere tuya smart.

Certifikácia CE
Pracovné prostredie teplota
Pôvod CN(Pôvodu)
Predvolený rozsah teploty úprava 5-35°c
Moc 2*2 AA*1,5 V alkalické batérie (Nie sú súčasťou)
Veľkosť(mm) 53*89.5
Podpora Dropshipping
Sonda, senzor NTC(10k)1%
Závit Veľkosť
Displej presnosť 0.5℃
Maximálny trasy 4.5 mm
Rozsah zobrazenie teploty 1-70°C
Maximálny Prúd 90mA
Číslo Modelu ZN276829

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Tuya ZigBee3.0 Mini Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Cez Hlasové Ovládanie

Tuya ZigBee3.0 Mini Smart Radiátor Pohon Programovateľné Termostatické Radiátorové Ventil Regulátor Teploty Cez Hlasové Ovládanie

Súvisiace produkty

Porovnať